11/28/2015

DBAJ O SIEBIE NATURALNIE!

Witam wszystkich w nowym poście, który jest dosyć inny od pozostałych na blogu. Dalej utrzymuje się w temacie, w którym prowadzę swoją stronkę, a mianowicie w temacie kosmetyków.
Pierwsze pytanie brzmi: czy słyszeliście może o Zwolnieni Z Teorii? Jest to ogólnopolska olimpiada skierowana do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jej celem jest rozwój umiejętności uczestników w zakresie zarządzania projektami oraz inspiracja do aktywności społecznej.

Zadaniem uczestników jest realizacja projektu, którego temat wybrać możemy sobie sami. I właśnie w ten sposób ja z trzema koleżankami zdecydowałyśmy się wziąć w tej olimpiadzie udział. Nasz temat projektu, jest bardzo prosty w zrozumieniu i myślę, że jak najbardziej aktualny. Tak jak w temacie posta widzicie - Dbaj o siebie naturalnie!

Kosmetyki do pielęgnacji jak i do makijażu towarzyszą nam od wieków. Kiedyś były one wyłącznie naturalne, ale z biegiem czasu i rozwojem, chemiczne substancje zastąpiły np. wyciągi z roślin. Nie rzadko zdarza się, że myślimy, że dany kosmetyk ma za zadanie nam pomóc, jednak najczęściej jego używanie nie przynosi efektów, a czasem może nam nawet zaszkodzić. Naszym zadaniem jest uświadomić ludzi o szkodliwości niektórych składników, pomóc w wyborze tych odpowiednich, ale również zaoszczędzić trochę pieniędzy. Droższe przecież nie znaczy lepsze, a naturalne nie oznacza zawsze dużego wydatku pieniędzy :)


Przy okazji zapraszamy do obserwowania naszego projektu na instagramie oraz polubienia stron na facebooku - z góry ogromnie dziękujemy i mamy nadzieję, że projekt wam się spodoba! :) Wasza pomoc może zbliżyć nasz projekt,  do wygranej! Udostępnijcie fanpage znajomym czy rodzinie - każda pomoc się liczy :]

INSTAGRAM - KLIK

FACEBOOK - KLIK 

4 komentarze:

 1. Trzeba dbać o siebie, dokładnie! :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, dbajcie o siebie. Potrzeba nam zdrowych, pięknych i inteligentnych kobiet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje świetnego bloga.
  Chętnie podejmę z Tobą współpracę.
  Proszę o kontakt poprzez prywatną wiadomość lub na maila:
  info@paywin.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Super blog ... Dobrze napisane 💜
  Zapraszam do mnie http://widzacaswiatinaczej.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń